Чому не кожен дизайнер може створювати логотип?

Як і в будь якій сфері, так і в дизайні , є різного профілю спеціалісти. Потрібно розуміти, що дизайнер поліграфії чи сайтів не завжди здатен професійно відповідати під запит «Замовлення логотипу чи фірмового стилю»

Ось декілька способів перевірити на професіоналізм вашого дизайнера:

Вимагати портфоліо з логотипами/фірмовим стилем. У мене є дуже великі сумніви, що людина без досвіду зможе з першого раз задовільнити вашу потребу і показати якісний результат.

Дізнайтесь більше в наші статті: 5 заповідей замовлення логотипу

Запитати в яких програмах він працює . Якщо ваш дизайнер буде робити вам логотип в програмі Photoshop – тікайте від нього, це не ваш спеціаліст. Для цього типу роботи найкраще підходять Illustrator і дехто використовує Corel Draw.

Дізнатись про спосіб розвитку в цій сфері, чи відвідує спеціалізовані заходи, чи читає відповідну літературу.  Якщо спрощено, просто відчуйте на собі , якими термінами він оперує , які поради надає.

По моєму досвіду не раз бачу, коли дизайнери вказують замовникам про можливість зробити їм крім спеціалізованої роботи , ще й розробку логотипу. Зазвичай ця робота виконується на делитанському рівні і рано чи пізно це відіб’ється негативно на вашій діяльності.

 

Будьте свідомими , замовляйте логотип/фірмовий стиль у професіоналів і отримуйте якісний результат.

Також читайте інші статті від нас